کارگاه کاربردی اختلالات یادگیری در کودکان

هدف اصلی رویداد

بچه من از نظر هوشی هیچ مشکلی نداره حتی بردم تست هوش هم ازش گرفتم، گفتند بچه شما مثل بقیه بچه‌های معمولیه یا حتی جزو باهوش‌ها و تیزهوش‌ها است. پس این چه نمراتیه؟ هوشش که خوبه، خودمم باهاش کار می کنم، درس هم که می‌خونه، این بچه حتی قبول نمیشه!!!

بچه من فقط دیکته‌اش مشکل داره بقیه درس‌هاش عالیه. بچه من فقط ریاضی...، بچه من فقط روخوانی...! هرچقدر معلم خصوصی گرفتیم جواب نداد. دیگه کلافه شدیم.

شاید این جملات را بارها و بارها از کسانی شنیده باشید یا خودتون به عنوان والدین یا معلم، کودکی با این خصوصیات داشته باشید. واقعیت این است گاهی بازدهی درسی مربوط به هوش بالا و تمرین زیاد نیست. گاهی بحث مربوط به روان است. اختلالات یادگیری یکی از اختلالات دوران کودکی است که با کمی تمرین و یادگیری نحوه برخورد می‌توان به آن غلبه کرد. اگر شما هم چنین کودکی دارید یا معلم هستید، این کارگاه را از دست ندهید. در این کارگاه مهارت‌های عملی و نحوه برخورد با اختلالات یادگیری در کودکان به شما آموزش داده خواهد شد.

مخاطبان رویداد

این کارگاه برای والدین، زوج‌هایی در شُرُف فرزنددار شدن، معلمان، مربیان مهد کودک و دانشجویان روانشناسی علاقه‌مند به این حیطه مناسب است. این کارگاه پیش‌نیاز خاصی ندارد ولی اگر کارگاه شخصیت شناسی براساس مدل MBTI را در سلف آپ گذرانده باشید، کارگاه بازدهی بالاتری برایتان خواهد داشت.

سرفصل‌های کارگاه در قسمت توضیحات در پایین صفحه...

تاریخ برگزاری دوره :

پنجشنبه 1400/09/11

ساعت 10 الی 13

شهریه دوره :

رایگان

مهلت ثبت نام دوره
از تاریخ 1400/09/07 ساعت 09:00
تا 1400/09/11 ساعت 09:00
تاریخ برگزاری دوره
از تاریخ 1400/09/11 تا 1400/09/11
از ساعت 10:00 تا ساعت 13:00
لینک دوره

سرفصل‌های رویداد

• یادگیری چیست؟
• اختلال یادگیری چیست؟
• اختلال در دیکته‌نویسی
• اختلال در روخوانی
• اختلال در ریاضیات
• راهکارهای کاملاً عملی درمانی آموزشی در منزل

دستاوردهای مخاطب

انتظار می‌رود شما بعد از شرکت در این کارگاه به شناخت نسبی و خوبی ازاختلالات یادگیری در کودکان برسید و با استفاده از راهکارهای کاربردی ارائه شده در وبینار بتوانید این اختلالات را تشخیص داده و در جهت رفع آن‌ها بکوشید.

سخنران

 

سحر عسگری
کارشناس ارشد روانشناسی عمومی و روانشناس بالینی
عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران
مدرس مهارت‌های زندگی

زمان‌بندی رویداد


 سوالات متداول :

- پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟

مخاطبان این کارگاه با هر سطح تحصیلی و شغلی می‌توانند از مطالب رویداد استفاده کنند و این وبینار پیش نیاز علمی خاصی ندارد

- در صورت عدم رضایت از کارگاه، آیا هزینه آن به شرکت‌کننده عودت داده خواهد شد؟

بلی- استرداد بلیت حتی بعد از برگزاری رویداد امکان پذیر می‌باشد. در صورتی که از کارگاه راضی نبودید، ظرف 3 روز کاری بعد، هزینه کارگاه به صورت کامل به شما بازپرداخت خواهد شد.

- وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟

اینترنت پرسرعت/ لپ تاپ یا تبلت یا کامپیوتر رومیزی


اگر این محصول را قبلا خریده باشید، شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید. برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.